Credits ©

21. března 2009 v 15:11 | Iwai Onee-chan
PRAVIDLA
  1. Na veškerou tvorbu na tomto blogu se vztahuje AUTORSKÉ PRÁVO.
  2. Pokud si budete chtít COKOLIV z tohoto blogu dát na svůj blog, kontaktujte mne např. do komentářů a PŘEDTÍM než si to dáte na svůj blog, počkejte, jestli vám to schválím. NEZAPOMEŇTE uvést adresu blogu, na který chcete dílo/fotku... dát!
  3. Jakékoliv REKLAMY dávejte do rubriky tomu URČENÉ, jinak vaší žádosti nevyhovím (opravdu nedělá problém někde hlásnout či se přihlásit)
  4. Pokud chcete SPŘÁTELIT, napište do jakéhokoliv článku, KROMĚ těch povídkovích (to vážně zuří)
  5. V případě, že ti bude DOVOLENO zkopírovat, nezapomeň uvést zdroj, odkaz nebo IKONKU, která je v menu a umístit ji ke článku!
  6. Pokud NECHCEŠ akceptovat PRAVIDLA, prosím opusť tuhle stránku.

WARRING *warování*
  1. Pokud se kdokoliv nebude řídit PRAVIDLY, bude NAHLÁŠEN uživatelské podpoře, a myslím to skutečně vážně!
  2. Tento blog se zaměřuje na HOMOSEXUÁLNÍ, či bisexuální lásku mezi dvěma muži, nebo ženami (to druhé tu moc často nebude). Pokud vás cokoliv z toho POBUŘUJE, neshoduje se to s vaším mravním přesvědčením nebo náboženstvím a nejste ochotni to přenést přes srdce, PROSÍM, opusťte tuto stránku. Na komentáře typu: Bože to je hnus atd. nebudu reagovat a budou smazány. Neznalost pravidel a warování neomlouvá!

NA ZÁVĚR
Doufám, že se Vám na tomto blogu bude líbit, budete spokojeni s jeho obsahem.. Povídky na přání jsou možné, stejně jako jiná dílka (fotomontáže, designy na blogy atd.), stačí napsat a já se pokusím Vaší žádosti vyhovět dle vlastního vědomí a svědomí...

KLIKAČKA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přečetl/a Jste si Pravidla?

Ano a budu je respektovat 81.8% (9)
Ano 9.1% (1)
Ne 9.1% (1)
Ne a vůbec mne nezajímají 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama